Program do ankiet – satysfakcja klientów w Twoich rękach

Jeśli zastanawiasz się:

 • Jak odpowiedzieć na potrzeby klientów?
 • Jak stworzyć kreatywną reklamę która zostanie dobrze przyjęta przez Twoich stałych odbiorców oraz pomoże odnaleźć nowych klientów dla Twoich produktów i usług?
 • Jak klienci oceniają jakość obsługi klienta w Twojej firmie?
 • W jaki sposób sprawdzić satysfakcję pacjentów z oferowanych usług medycznych?
 • Czy opakowanie produktów jest wystarczająco zachęcające do jego zakupu?
 • Czy klienci są zainteresowani oferowanymi przez Ciebie towarami i usługami?
 • Jak wielu klientów utożsamia się z Twoją marką, będą lojalnymi klientami?

To oznacza, że potrzebujesz profesjonalnych badań opinii dla Twojej marki. Program do ankiet spełni Twoje oczekiwania, a jego wszechstronne możliwości sprawią, że wnioski z badań wspomogą działania w zakresie rozwoju marketingu, wzmocnienia pozycji na rynku i wzrostu jakości oferowanych produktów i usług.

Kreuj, wysyłaj, analizuj  

Program do ankiet umożliwia wykreowanie formularzy dopasowanych do Twoich potrzeb. Platforma SurvGo™ udostępnia kreowanie badań w pełni intuicyjnych. Szablony formularzy ankiet dostępne w kreatorze, można wykorzystać do swoich badań. Badania możesz urozmaicić o dodatkowe materiały audiowizualne. Różne formy ankietyzacji w programie takie jak :

 • online,
 • sms,
 • możliwość przeprowadzenia tradycyjnych ankiet papierowych,
 • realizacja ankiet poprzez zaangażowanie koordynatorów telefonicznych;

pozwala pozyskać kompleksowe dane od różnych typów respondentów. Dzięki kompatybilności z panelem badanie-opinii.pl, możesz przeprowadzić ankietyzację na bardzo dużej próbie respondentów. Wspomniany panel konsumencki gromadzi ponad 50 tyś. osób, które biorą aktywny udział w ankietyzacjach. To Ty wybierasz, do kogo trafią formularze ankiet.

Program do ankiet jest profesjonalną platformą badawczą stworzoną przez agencję BioStat®. Dzięki dużemu doświadczeniu w dziedzinie badań opinii SurvGo™ został doskonale dopracowany pod kątem metodologicznym. Znajdziesz w nim możliwość tworzenia reguł przejścia podczas zadawania pytań, a automatyczny raport pozwoli Ci szybko dotrzeć do klarownych wniosków dotyczących funkcjonowania poszczególnych działów Twojej firmy.

Platforma umożliwia także edytowanie treści ankiety, nawet w trakcie trwania badania. W przypadku wystąpienia błędów, czy konieczności zmiany treści pytań, można bez problemu dokonać zmian.

 

Raportuj

Otrzymane wyniki z badań możesz filtrować w dowolny sposób: dzieląc odpowiedzi ze względu na typ respondentów lub rodzaj udzielonych odpowiedzi. Przejrzyste dane otrzymywane w czasie rzeczywistym pozwolą na stworzenie rzetelnego raportu, na podstawie którego będziesz mógł wprowadzać nowe plany działania, konieczne do wzmocnienia Twojej pozycji na rynku i zdobycia satysfakcji klientów.