Konsultacje online z lekarzem onkologiem. Monitoring przewlekle chorych

Pacjenci chorzy na raka wiedzą, jak ważna jest długoterminowa opieka medyczna. Bez względu na to czy nowotwór jest wykryty wcześnie, czy pacjent jest już po kilku sesjach chemioterapeutycznych lub po radioterapii konsultacje online z lekarzem onkologiem to stałe wsparcie, możliwość szybkich konsultacji wyników, przepisywanie eRecept i e-Zwolnień bez konieczności wyjazdu do placówki medycznej oraz szybka reakcja w razie pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

 

haloDoctor z myślą o pacjentach

 

Telemedycyna jest doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy muszą często kontaktować się ze swoimi lekarzami. Dzięki haloDoctor mogą robić to wygodnie z domu lub z pracy, będąc w podróży, a nawet za granicą. Pacjentom: wystarczy smartphone, laptop, tablet lub komputer stacjonarny z dostępem do Internetu.

Nowoczesne narzędzia, jak: czat, telerozmowa i wideorozmowa sprawią, że konsultacje z lekarzem onkologiem online staną się bardziej rzetelne, a dokumentacja medyczna przesłana za pomocą czatu do specjalisty pomoże, aby prowadzić skuteczną lekoterapię oraz kompletną dokumentację choroby pacjenta.

eRecepty i e-Zwolnienia pacjenci otrzymują od specjalistów na podstawie wywiadów oraz dokumentacji medycznej. Lekarze mogą przepisać eReceptę na leki: Rp, Rpw oraz na leki recepturowe.

 

Pomoc onkologiczna

 

Pomoc lekarza onkologa jest niezbędna pacjentom zmagającym się z chorobami nowotworowymi. Dzięki najnowszym technologiom haloDoctor osoby, które zauważyły niepokojące oznaki świadczące o początkowej fazie choroby onkologicznej jak:

  • zmiany w kształcie i wielkości znamion,
  • powiększenie jąder,
  • wyczuwalne guzy pod skórą,
  • obecność krwi w moczu lub kale,
  • zmiany w barwie, kształcie i strukturze języka,
  • niepokojące wyniki badań krwi,
  • krwawienia (w przypadku kobiet) pomiędzy miesiączkami lub pomimo menopauzy.

Jeśli zauważasz tego typu objawy – konsultacje online z lekarzem onkologiem na platformie haloDoctor są dla Ciebie, aby szybko omówić problem i podjąć dalsze działania na rzecz ochrony Twojego zdrowia!

 


 

 

haloDoctor.pl – Konsultacje online z lekarzem onkologiem. eRecepta. Konsultacje z onkologiem online. Konsultacje z onkologiem online. Konsultacje onkologiczne. Konsultacje online.